Veiling

Veiling
Ex-Ferrari van Donald Trump te koop

Deze knalrode Ferrari F430 van 2007 was ooit van niemand minder dan Donald J. Trump, de niet-herverkozen president van de Verenigde Staten. Fan van de man? Je kan zijn prachtige ex-bolide namelijk kopen.

15 januari 2021 1 min Joris Bosseloo
Veiling
Collectie Groep B-rallywagens onder de hamer

Deze Groep B-rallywagens, die eerder waren tentoongesteld in het Manoir de l’Automobile in Lohéac (Frankrijk) en die werden samengebracht door twee enthousiastelingen, zullen binnenkort te koop worden aangeboden door veilinghuis Artcurial.

13 januari 2021 1 min Maxime Hérion
Veiling
David Hasselhoff verkoopt KITT (en komt hem thuis leveren?)

David Hasselhoff, bekend van Baywatch maar al evenzeer als de hoofdrolspeler van Knight Rider, een van de bekendste tv-reeksen van de jaren ’80, laat zijn eigen exemplaar van KITT veilen. Wat meer is: de Amerikaanse acteur met Duitse roots (onder andere) zal de sprekende Pontiac persoonlijk aan zijn nieuwe eigenaar afleveren, of toch misschien.

8 januari 2021 2 min Joris Bosseloo
Veiling
Ga skiën zoals James Bond

De Mercury Cougar die in de James Bond-film “On Her Majesty’s Secret Service” te zien was, wordt volgende week geveild. Iets voor je volgende wintersport?

11 december 2020 1 min Joris Bosseloo
Veiling
Deze BMW M3 CSL heeft maar één nadeel

10 juli 2020 1 min